Posturi vacante

La Premier Energy promovăm un mediu de lucru de calitate, bazat pe respect, diversitate și dezvoltare personală și profesională. Ne ghidăm de un cod etic intern, care stabilește normele ce dictează comportamentul etic al tuturor angajaților în activitatea lor de zi cu zi și, în special, în ceea ce privește relația și interacțiunea corectă şi transparentă cu toate grupurile de interes.

Responsabilități principale ale funcției:

  • să îndeplinească activități de deservire a clienților în Oficiul Comercial şi Oficiul Telefonic 24 de ore (prin diverse surse de comunicare), cât și cele ce ţin de procesul de facturare și încasare, prelucrarea scrisorilor în SEC, aplicând politicile şi criteriile comerciale stabilite;
  • să efectueze încasări şi plăți şi să efectueze lichidări; contractarea, rezilierea şi modificarea contractelor clienților;
  • să realizeze prelucrarea facturilor, dispozițiilor de plată sau a altor informaţii bancare; rezolvarea anomaliilor și a incidentelor de încasare și facturare, analizând cauzele lor și propunând acțiuni de corectare.

Ce îţi oferim:

  • training de inițiere la locul de muncă;
  • activități de instruire;
  • posibilități de creștere în carieră;
  • asistență medicală facultativă;
  • asigurare de accidente.

Cerinţe şi abilităţi:

  • studii medii de specialitate sau superioare în domeniul economic/energetic;
  • capacități de comunicare şi ascultare activă;
  • orientare către client si capacitatea de a înţelege şi a satisface nevoile acestuia;
  • cunoaşterea limbilor româna și rusă la nivel bun de comunicare;
  • cunoștințe solide de utilizarea a calculatorului (MS Word, MS Excel).

Grafic de muncă :

  • 39 de ore lucrătoare pe săptămână;
  • program de muncă de 8 ore (de la 09.00-18.00 şi/sau de la 10.00-19.00) în zilele de marţi—vineri, cu o oră pauza de masă;
  • program de muncă de 7 ore (de la 09.00-17.00) în zilele de sâmbătă, cu o oră pauza de masă;
  • duminică şi luni–zile de repaus.

Dacă eşti interesat(ă) de această poziție te rugam sa ne trimiti  CV-ul tău la adresa de e-mail: [email protected].

Pentru detalii adiționale, ne puteți contacta la telefoanele: 022 43 17 66, 022 43 10 43, mobil: 068 96 88 50, 062 16 10 43

Suntem o echipă unita si îți promitem că te vei integra ușor,  devenind parte din familia noastră mare.

Carieră